O mnie

Cześć! Nazywam się Joanna i jestem certyfikowanym money coachem. Bloguję o finansach osobistych dla wszystkich, którzy nie chcą się więcej martwić o pieniądze. Dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniem, nauczę Cię rozwiązywać problemy związane z finansami oraz jak mądrze nimi gospodarować, żeby jak najwięcej zostało w Twoim portfelu 🙂

  • Zarabiasz bardzo dobre pieniądze a mimo to żyjesz od wypłaty do wypłaty i zastanawiasz się gdzie podziały się Twoje pieniądze?
  • Jesteś zmęczony pracą, z której nie widzisz żadnych efektów więc chciałbyś ją wreszcie rzucić i zacząć prowadzić własny biznes ale nie wiesz jak to zrobić?
  • Masz już za sobą kilka lat pracy zawodowej i żadnych oszczędności?
  • Jesteś zadłużony?
  • Czujesz, że w ogóle nie posiadasz kontroli i nie radzisz sobie ze swoimi finansami?
  • Stresujesz się na samą myśl o przejęciu kontroli nad swoimi finansami?

Czy czujesz, że któreś z powyższych pytań do Ciebie pasuje? Jeśli tak, to wygląda na to że znalazłeś się we właściwym miejscu!

Dokładnie w ten sam sposób czułam się jeszcze kilka lat temu. Skończyłam studia (o ironio! Z finansów i rachunkowości), miałam dobrze płatną pracę w dziale finansów, która nie dawała mi satysfakcji i… kilkanaście tysięcy złotych długu. Jak to możliwe, skoro całe moje życie kręciło się wokół finansów? Niestety, w żadnej szkole nie uczą jak mądrze wydawać pieniądze 😉

Kiedy zdałam sobie sprawę, w jak beznadziejnej sytuacji się znajduję, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobiłam plan spłaty kredytów, zaczęłam kontrolować, na co wydaję pieniądze i po niespełna dwóch latach udało mi się wyjść na prostą.

Jeśli i Ty pragniesz:

  • Zacząć regularnie oszczędzać,
  • Pozbyć się przytłaczających długów,
  • Rzucić frustrującą pracę i założyć własny biznes,
  • Cieszyć się życiem nie martwiąc się o pieniądze,

Zostań ze mną a pokażę Ci jak możesz to wszystko osiągnąć! Przeprowadzę Cię przez drogę, którą sama przeszłam, żeby pozbyć się długów, nauczyć się zarządzania finansami osobistymi i zbudować swoją poduszkę finansową, która pozwoliła mi założyć własny, wymarzony biznes. Dziś cieszę się wolnością, robię to co kocham i nie martwię się już więcej brakiem pieniędzy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do zapisania się na newsletter i śledzenia mnie w mediach społecznościowych.

Moją misją jest:

Pomoc w zrozumieniu finansów osobistych oraz rozwiązaniu problemów z nimi związanych, każdemu kto pragnie poprawić jakość swojego życia i osiągnąć niezależność finansową.

Jeśli dzisiaj przejmiesz kontrolę nad twoimi finansami, nie staniesz się ich ofiarą jutro.

– Emily G. Stroud